«ЛистОк объявлений»
ТЕПЕРЬ СВЕЖИЕ ОБЪЯВЛЕНИЯ ДОСТУПНЫ ОНЛАЙН КАЖДЫЙ ДЕНЬ!
В Избранное
VK OK mailru FB LI TW LJ
Поделиться информацией с друзьями
Линейка аккомодационная Коваленко ЛА-С (сферическая / (+-) 0.25,0.5,0.
Линейка аккомодационная Коваленко ЛА-С (сферическая / (+-) 0.25,0.5,0.
Лінійка офтальмологічна (акомодаційна) ЛА -С метод по Коваленко
Інструкція
Для проведення лікування за методикою В.В. Коваленко за допомогою лінійки з позитивними і негативними сферичними лінзами зростаючої сили. Методика призначена для лікування порушень зору (розлади акомодації).
Порядок роботи
Лікування проводиться в окулярах, що дають максимально можливу гостроту зору. Ліве око закривається заслінкою. Пацієнт правим оком розглядає з відстані 5-7 метрів таблицю для перевірки гостроти зору для далі. Поверх окулярів перед цим оком встановлюється скло +0,25 (або 0,5) дптр (1). Яке суб"єктивно трохи знижує гостроту зору. Через кілька секунд «прояснюється» рядок, що відповідає максимальній гостроті зору та дивиться рахуючи до тридцяти. Потім замість скла + 0,25 (0,5) дптр встановлюється скло -0,25 (-0,5) дптр (2). І процедура повторюється. Зміна стекол +0,25 (0,5) дптр і -0.25 (-0,5) дптр проводиться 20 разів, і при цьому пацієнт кожен раз повинен уважно дивитися на таблицю до моменту повного «прояснення» літер рядка, що відповідає максимальній гостроті зору. Після цього по 20 разів по черзі пред"являються скла +0,5 (0,75) (3) дптр і -0,5 (-0,75) дптр (4), потім по 20 разів - скла +0,75 дптр (1,0) (5) і -0,75 (-1.0)дптрм (6).
Аналогічно проводиться лікування і на правому оці.
При однаковій гостроті зору правого і лівого ока лікування може проводиться одночасно на обох очах. При зниженні гостроти зору поблизу лікування доцільно проводити і на близькій відстані, для чого рекомендується використовувати стандартні таблиці для перевірки гостроти зору поблизу або будь-який текст з самим малим розміром літер, які пацієнт в змозі розрізнити з відстані 33 см.


Сайт: Перейти на сайт...

Информация размещена/обновлена:
Смотреть похожие объявления